0 800 50 79 50Передзвоніть мені
2021-07-20

АІС пропонує купити АВТО З ПРОБІГОМ в кредит без початкового внеску, застави та додаткових платежів!

Тепер, в Торгово-сервісній мережі АІС, в рамках спільної партнерської кредитної програми з АТ «ОТП БАНК», придбати авто з пробігом, можна ще вигідніше! Так, купуючи б/в авто в мережі АІС не потрібно платити за ПОСЛУГИ НОТАРІУСА, за оформлення кредиту, за СТРАХУВАННЯ КАСКО і ЖИТТЯ. Крім того, для покупки НЕ ПОТРІБНИЙ ПЕРШИЙ ВНЕСОК та оформлення ЗАСТАВИ. Купити в кредит можна абсолютно будь-яке авто без обмежень по пробігу та віку. *

Основні умови фінансування в рамках спільної партнерської програми з ОТП Банком *:

Перший внесок, %

Строк кредиту, міс.

Процентна ставка

(фіксована), %

Одноразова комісія за видачу кредиту (включена в щомісячний платіж), %

Щомісячна комісія, %

від 0%

3 міс.

0,01%

5,99%

відсутня

6 міс.

9,99%

9 міс.

14,99%

12 міс.

18,99%

від 0%

від 6 до 60міс

19,99%

відсутня

відсутня

АІС пропонує до покупки в кредит авто з Кореї таких брендів і моделей як: Hyundai Santa Fe, Hyundai Tucson; Hyundai Sonata, Hyundai Elantra, Kia К5, Kia Sportage. Пропоновані автомобілі 2010-2017 років випуску, як з бензиновими і дизельними двигунами, так і газовими двигунами. Всі автомобілі обладнані коробкою «автомат».

Також до покупки доступний ряд авто, викуплені в Україні, таких популярних брендів і моделей як: Ravon R2, Daewoo, Geely, Nissan Pathfinder, Opel Vectra, Renault, Skoda, SsangYong, Suzuki Grand Vitara, Toyota HighLander.

Крім того, до покупки доступні авто з США: Volkswagen Jetta, Honda CR-V, Mazda 3, Mazda 6. Авто 2010-2015 років випуску з коробкою «автомат», мають документально підтверджений офіційними органами США: пробіг та історію сервісного обслуговування. Також документально підтверджено, що дані автомобілі не були в серйозних ДТП і в них не порушена геометрія кузова.

Всі авто доступні для тест-драйву та технічного огляду / діагностики на незалежному СТО.

В рамках партнерських програм, АІС пропонує максимум переваг для Клієнтів:

- Можливість придбати авто в лізинг**.

- Можливість вигідно продати свій старий автомобіль і в той же день виїхати додому на тільки що придбаному авто з пробігом з Кореї, скориставшись програмою Трейд-Ін.

- Можливість купити авто з пробігом взагалі без будь-яких початкових грошових вкладень, поєднавши послуги трейд-ін та автокредит. Сума викупу за Вашу машину автоматично зарахується в якості першого внеску за автомобіль, що купується.

- Кожен Клієнт отримує безкоштовний страховий сертифікат від поломок на 100 календарних днів, сума відповідальності - 85 000 гривен ***.

- АІС закуповує авто з пробігом тільки у офіційних представників заводів-виробників в хорошому та відмінному стані.

- Запропоновані до покупки авто мають загальну агрегатну та кузовну базу з аналогами в ЄС та Україні, що суттєво спростить для майбутніх власників їх подальше сервісне обслуговування.

- Склад автомобілів один з найбільших в Україні та налічує понад 200 одиниць.

- Гарантія легальності та юридичної чистоти угоди.

Дізнатися докладніше про пропоновані автомобілі та умови їх придбання можна по телефону 0800-50-79-50 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України) або на сайті AIS Autotrade.

* Більш детальну інформацію про умови програм кредитування уточнюйте у продавця. Кредитує АТ «ОТП БАНК». Ліцензія НБУ №191 від 05.10.2011р.

** Послуги кредитування та лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг, більш детальну інформацію про партнерські умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у продавця.

*** Страхові послуги надає страхова компанія СК «ВУСО». Не більше 15 000 км пробігу.