2020-08-11

АІС розширює пропонований модельний ряд авто з США з пробігом!

У торговій мережі АІС до вже раніше запропонованих хедлайнерів - Volkswagen Jetta, Chevrolet Cruze, Honda CRV в модельний ряд додалися:

Ford Focus - компактний автомобіль, який відрізняється практичністю та зручністю при невисокій вартості. Focus стабільно входить в десятку найбільш продаваних автомобілів в Європі. До покупки в мережі АІС доступні моделі 2013-2018 років випуску, вартістю від 248 900 грн.,* кредит від 75 грн. в день.

Ford Escape - стильний кросовер, який підкорює з першого погляду. Він акуратний, компактний, відрізняється приголомшливою витривалістю та прохідністю. Забезпечує високий рівень безпеки водія та пасажирів. До покупки в мережі АІС доступні моделі 2014-2015 років випуску, вартістю від 376 400 грн., * кредит від 114 грн. в день.

Mazda3 - компактний, акуратний, елегантний, динамічний передньопривідний автомобіль C-класу, є одним з найбільш технологічних, надійних, безпечних та красивих серед автомобілів цього класу. До покупки в мережі АІС доступні моделі 2014-2015 років випуску, вартістю від 327 200 грн., * кредит від 99 грн. в день.

Mazda6 - не тільки найяскравіша та швидка, але і сама економічна у своєму класі модель. Серед головних якостей автомобіля також можна виділити високий рівень безпеки та високоякісні матеріали салону. До покупки в мережі АІС доступні моделі 2016 року випуску, вартістю від 390 тис. грн., * кредит від 118 грн. в день.

Покупцям пропонується придбати розмитнені та сертифіковані автомобілі у відмінному та хорошому стані з коробкою автомат та реальним документально підтвердженим офіційними органами США пробігом та історією сервісного обслуговування. Також документально підтверджено, що дані автомобілі не є "потопельниками", не були в серйозних ДТП, в них не порушена геометрія кузова.

Відзначимо, що до покупки також доступні авто з пробігом з Кореї таких брендів та моделей як: Kia Rio, Kia Picanto, Kia Sportage, Hyundai Elantra, Hyundai ix35, Hyundai Tucson, Hyundai Sonata, Hyundai Santa FE.

З переваг придбання автомобіля з пробігом з Кореї або США в АІС можна виділити можливість покупки в кредит, лізинг*, а також в трейд-ін. Покупці юридичні особи отримують повне відшкодування ПДВ.

Усі пропоновані до покупки автомобілі доступні для тест-драйву!

Більше інформації про пропоновані автомобілі з пробігом на сайті www.autotrade.com.ua. Додаткову інформацію можна також отримати на інформаційній лінії 0 800-50-79-50 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів українських операторів зв'язку).

Нагадаємо, що в компанії AIS AutoTrade також доступна послуга купівлі б / в авто з США або Кореї на замовлення клієнта.

* Вказані мінімальні ціни за одиницю товару за станом на 07 серпня 2020 року за розмитнені автомобілі! Залежно від обраного автомобіля ціни можуть відрізнятися відповідно до року випуску, пробігу та комплектації. Ціни можуть бути змінені в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі. Для отримання повної інформації звертайтеся до продавця
** Послуги кредитування та лізингу здійснюються компаніями партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ та Держкомфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування та лізингу уточнюйте у Продавця. Мінімальний розмір платежу в день розраховано виходячи з першого внеску у розмірі 50% і терміну кредитування 7 років.