2020-07-02

Hyundai Elantra з пробігом можна придбати в кредит від 79 грн. на добу!

Торгово-сервісна мережа АІС пропонує унікальну можливість придбання автомобілів з пробігом в кредит і оголошує про акційний розпродаж Hyundai Elantra, що імпортовані з Кореї. Ексклюзивні переваги покупки в АІС, які не пропонує жодна компанія:

1) Найбільший вибір Hyundai Elantra з пробігом в Україні!

До покупки пропонуються автомобілі 2011-2013 років випуску, з пробігом від 41 тис. км. до 165 тис. км. з 1.6-літровим бензиновим двигуном, автоматичною трансмісією і тільки з багатим опціональним оснащенням.

2) Одні з найдоступніших цін серед автомобілів з аналогічною комплектацією і року випуску!

Ціни знижені до 24 000 грн. і стартують від 258 900 грн.!* Варто відзначити, що ціна на нові аналоги в рази вища. Таким чином, покупка авто з пробігом економічно вигідніша, надаючи власнику рівень надійності, комфорту і безпеки на преміальному рівні бренду Hyundai.

3) Купівля в кредит з платежем від 79 грн. на добу.**

АІС надає унікальну можливість придбання в кредит вживаного автомобіля. Пропонується цілий ряд кредитних програм таких банків, як Кредобанк, Глобус, Ощадбанк.**

Умови кредитування одні з найвигідніших на ринку, клієнт має можливість вибирати між численними кредитними пропозиціями, до 90% кредитних заявок покупців задовольняються банками. Детальні умови кредитування можна уточнити на сайтах банків-партнерів. У торгових центрах АІС можливо отримати розрахунки по платежах і подати заявки на отримання кредиту.

АІС забезпечує надійність пропонованих автомобілів. Кожен покупець Hyundai Elantra отримує в подарунок страховий поліс від поломок ***, що дозволяє бути впевненим в об'єкті придбання автомобілі не менше, ніж в новому.

Автомобілі розмитнені, сертифіковані і доступні до покупки в торговельних центрах АІС по всій Україні. Відзначимо, що АІС закуповує автомобілі, тільки у офіційних представників заводів-виробників в хорошому та відмінному стані. Автомобілі мають загальну агрегатну і кузовну базу з аналогами з ЄС і України, що суттєво спростить для майбутніх власників їх подальше сервісне обслуговування.

З переваг придбання автомобіля з пробігом в АІС можна також виділити можливість покупки в трейд-ін. Покупці юридичні особи отримують повне відшкодування ПДВ.

До покупки пропонуються інші бренди та моделі авто з Південної Кореї і США: Kia Picanto, Kia Rio, Kia Sportage, Hyundai Tucson/IX35, Hyundai Santa FE, Volkswagen Jetta, Honda CR-V, Chevrolet Cruze, Mazda 6 і Ford Focus та ін.

Всі автомобілі доступні для тест-драйву.

Дізнатися докладніше про пропоновані автомобілі і умови придбання можна по телефону 0800-50-79-50 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України) або на сайті AIS Autotrade.

Склад автомобілів обмежений! Акційна цінова пропозиція діє в мережі АІС по всій Україні з 01.07.2020г. до 31.08.2020г.

* Вказана мінімальна акційна ціна за одиницю товару за станом на 01 липня 2020 року. Залежно від обраного автомобіля ціни можуть відрізнятися відповідно до року випуску, пробігом і комплектацією. Ціни змінюються щодня в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі. Для отримання повної інформації звертайтеся до продавця. Під вигодою розуміється максимальна різниця ціни між прайс-листом від 01.06.2020г. і 01.07.2020г.
** Послуги кредитування здійснюються банками-партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм кредитування уточнюйте у Продавця або на сайтах банків партнерів: https://globusbank.com.ua, https://kredobank.com.ua, https://www.oschadbank.ua. Сума платежу по кредиту в день розрахована виходячи із зазначеної вартості автомобіля, першого внеску 50% і терміну кредитування 7 років.
*** Під подарунком мається на увазі покупка страхового полісу від поломок в СК ВУСО за 1 грн. (Ліцензія Держкомфінпослуг №2062 від 10.07.2014г.). Детальні умови страхового полісу уточнюйте у Страхувальника - СК ВУСО https://vuso.ua/. Термін дії пропозиції з 03.03.2020г. до 31.12.2020г. Акційна пропозиція діє в торгових центрах АІС і AIS AutoTrade в місті Київ, Суми. Термін дії страхового поліса 3 міс. або 15 000 км. пробігу.