2020-12-11

У мережі АІС стартував Новорічний розпродаж Kia Optima!

У Торгово-Сервісній мережі АІС стартував Новорічний розпродаж Kia Optima з пробігом імпортованих з Кореї, ціни знижені до 28 000 грн та стартують від 253 900 грн. *

Так, до покупки за зниженими цінами пропонуються б/в авто 3-ого покоління 2012-2015 р.в. з пробігом від 138 до 210 тис. км. у версії з газовим двигуном 2,0 л (158 к.с.), який працює на зрідженому газі з прямим впорскуванням газу в рідкому стані безпосередньо в циліндр та 6-ступінчастою автоматичною трансмісією оснащеної системою Active ECO. У тих випадках, коли не потрібно максимальна динаміка за допомогою цієї системи можна оптимізувати настройку систем контролю двигуна та трансмісії, що забезпечить економію палива до 9,1%. **

Kia Optima - 4-дверний седан бізнес класу зі спортивним характером. Автомобіль відмінно поєднує в собі надійність, комфорт та багате оснащення за низьку вартість. На автомобілі доступні такі опції, як клімат-контроль, електропривод складання бічних дзеркал, бортовий комп'ютер, управління музикою на кермі, підігрів передніх сидінь, легкосплавні диски, передні протитуманні фари, навігаційна система та камера заднього виду. Kia Optima оснащена ефективною системою безпеки, до якої входять шість подушок безпеки, підголівники передніх крісел, протиударні балки в дверях, система кріплення дитячого сидіння LATCH. Також, в залежності від комплектації, автомобіль оснащений антиблокувальною гальмівною системою (ABS), електронною система стабілізації руху (ESC), системою стабілізації курсової стійкості (TCS), системою допомоги при екстреному гальмуванні (BAS). Так само автомобіль може оснащуватися ксеноновими фарами.

Відзначимо, що на відміну від інших країн, автомобілі з ГБО дуже популярні в Південній Кореї. Газове обладнання встановлюється та налаштовується безпосередньо на заводі виробника. Таким чином, безвідмовна, надійна та довговічна робота такого ГБО, паливної системи та двигуна гарантована безпосередньо виробником.

Також, відзначимо, що АІС закуповує автомобілі в Кореї та США безпосередньо тільки у офіційних постачальників (представники заводів-виробників, автоаукціони).

Умови кредитування одні з найвигідніших на ринку, клієнт має можливість вибирати між численними кредитними пропозиціями, до 90% кредитних заявок покупців задовольняються банками. Детальні умови кредитування можна уточнити на сайтах банків-партнерів. У торгових центрах АІС можна отримати розрахунки по платежах та подати заявки на отримання кредиту.

Придбати Kia Optima з пробігом, в мережі АІС, можна в кредит з платежем від 65 грн. в день. *** Пропонується цілий ряд кредитно-лізингових програм таких банків, як Кредобанк, Глобус, Ощадбанк, ПриватБанк та ін.*** Також авто доступні до покупки в Лізинг або Трейд-Ін (обмін б/в авто клієнта на інший б/в авто). ***

Покупці юридичні особи отримують повне відшкодування ПДВ.

Пропозиція діє в торгово-сервісній мережі АІС по всій Україні.

Дізнатися докладніше про пропоновані автомобілі та умови придбання можна по телефону 0800-50-79-50 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України) або на сайті AIS Autotrade.

* Вказані мінімальні ціни за одиницю товару за станом на 11 грудня 2020р.! Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця. Під вигодою розуміється максимальна різниця ціни між прайс-листом від 01.12.2020р. та 11.12.2020р.
** Витрата палива визначена виробником в ідеальних лабораторних (стендових) умовах для конкретної моделі та модифікації. При експлуатації транспортного засобу в дорожніх умовах витрата палива може відрізнятися від заявленого в зв'язку з впливом різних зовнішніх чинників незалежних від виробника. Перелік опцій залежить від обраного автомобіля.
*** Послуги кредитування та лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ та Держфінпослуг більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у продавця. Сума платежу по кредиту в день розрахована виходячи із зазначеної вартості автомобіля, першого внеску 50% та терміну кредитування 7 років, АТ «Ощадбанк», Ліцензія Національного банку України №148 від 05.10.2011.