ул. Павла Усенко, 8 Продаж авто: 095 283 94 02

ПРО КОМПАНІЮ

AIS AutoTrade - одна з найбільших компаній на ринку автомобілів з пробігом, входить до складу торгово-сервісної мережі АІС. АІС веде свою діяльність з 1992 року та має широку мережу торгових центрів, сервісних станцій і магазинів запасних частин по всій країні. За роки роботи компанія обслужила понад 500 000 клієнтів та заслужила репутацію надійного партнера.

AIS AutoTrade надає послуги з Викупу, Продажу та Обміну автомобілів з пробігом всіх марок та країн виробників віком до 15 років у всіх регіонах України, де представлені торгові об'єкти АІС.

Компанія AIS AutoTrade (раніше AIS Market) почала свою діяльність в 2011 році як один з перших офіційних операторів програми Трейд-Ін (обмін старого автомобіля на новий) в Україні.

У 2012 році, в зв'язку з великим попитом на дану послугу та зростанням ринку б/в автомобілів, компанія AIS AutoTrade запустила програму вільного викупу уживаних авто без прив'язки до покупки нового.

З 2016 року, компанія AIS AutoTrade активно розвиває послугу Автовикуп у юридичних осіб, удосконалює процес викупу авто у фізичних осіб.

У 2017 році компанія AIS AutoTrade змінила свою стратегію роботи на ринку автомобілів з пробігом, істотно розширивши види діяльності, перелік послуг та географічну представленість. У них з'явилася можливість вигідно придбати авто з пробігом в Кредит або Лізинг. З'явилася нова послуга "Імпорт автомобілів з США на замовлення клієнта". Відкрилися офіси по Викупу автомобілів з пробігом по всій Україні.

У 2019 компанія почала імпортувати автомобілі з пробігом з США та Кореї.

На сьогодні AIS AutoTrade має один з найбільших в Україні торгових центрів з продажу авто з пробігом в м. Київ!

Головна мета AIS AutoTrade - забезпечити кожному клієнту максимально Вигідні, Безпечні та Комфортні умови при продажу або придбанню автомобіля з пробігом.

ЧОМУ ВИГІДНО ПРИДБАТИ Б/В АВТО У НАС?
1. Ви не ризикуєте та можете бути впевненим в б/в авто, що купуєте, так як Всі автомобілі, що реалізуються AIS AutoTrade, проходять обов'язкову перевірку по більш ніж 100 параметрам, технічну діагностику та передпродажну підготовку.
2. Ви можете придбати авто з пробігом в Кредит або Лізинг наші партнери (провідні банки та лізингові компанії України) пропонують одні з найвигідніших умов. Для цього Вам не доведеться нікуди їздити угода оформляється прямо в AIS Autotrade.
3. Ви можете Вигідно Обміняти свій авто на інший з пробігом, заощадивши при цьому свої сили та час, оформити угоду можна всього за 1 день.
4. У Вас є можливість Швидко оформити страховий поліс КАСКО / ОСЦПВ прямо в нашому торговому центрі.
5. Ми допоможемо встановити ГБО або будь-яке інше додаткове обладнання.
6. Якщо Вам сподобався автомобіль Ви можете провести його Тест-Драйв.
7. Ми допоможемо в оформленні документів та постановці машини на облік.
8. У разі якщо Ви не знайдете підходящий автомобіль в нашому торговому центрі Ви можете скористатися нашою послугою індивідуального замовлення автомобіля з США або ЄС.

ЧОМУ ВАРТО ПРОДАТИ СВОЄ АВТО НАМ?
1. Одна з кращих ціна Викупу серед офіційних дилерів.
2. Безкоштовна та Справедлива оцінка ринкової вартості автомобіля.
3. Миттєвий Викуп автомобіля протягом 1 дня.
4. Виплата грошових коштів в день укладання угоди.
5. Ми допоможемо зняти авто з обліку та переоформити документи.
6. У нас є центри по Викупу по всій Україні, Ви можете обрати найближче до Вас місто або адресу.
7. Ви не ризикуєте бути обманутим непорядним покупцем або перекупником з авторинку.
8. Ми беремо на себе всі ризики та знімаємо з Вас всі неприємні моменти, пов'язані з претензіями з приводу якості проданого Вами автомобіля.
9. Ми Викуповуємо старі авто як у фізичних так і юридичних осіб.
10. У разі, якщо Вас не влаштує ціна Викупу Ви можете скористатися нашою послугою "Комісійний продаж" наш багаторічний досвід дозволить продати Ваше авто Швидко та Дорого.

МИ ГАРАНТУЄМО:
- Легальність та юридичну чистоту угоди.
- Достовірність пробігу та технічного стану авто.
- Походження та історію власності кожного проданого автомобіля.
- Безпека та Комфорт при проведенні операції.

ОБРАТИ АВТО ПРОДАТИ АВТО ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ