пр. Степана Бандери, 26-В Продаж авто: 095 283 94 02
2021-10-19

Купити авто KIA з пробігом з Кореї можна в кредит від 66 грн в день! *

Торгово-сервісна мережа АІС пропонує купити в кредит від 66 грн в день*, вже пригнані, розмитнені та сертифіковані б/в автомобілі бренду KIA з Південної Кореї.

Покупцям пропонуються одні з найпопулярніших в Україні моделей Kia Optima (K5) та Kia Sportage, 2010-2017 років випуску, з дизельними та газовими двигунами LPi 5 покоління встановленими на заводі в Кореї. Усі пропоновані авто обладнані: коробкою «автомат», кондиціонером, системами ABS та ESP, подушками безпеки, підсилювачем керма, центральним замком, бортовим комп'ютером, підігрівом сидінь, склопідйомниками, електропакетом, моніторами, камерами заднього виду. Ціни стартують від 266 тис. грн **

Придбати б/в автомобілі бренду KIA в мережі АІС можна на одних з найбільш вигідних умов на ринку:

-- ставка річних у гривні від 0,01%

-- перший внесок від 10%

-- термін кредитування до 7 років

-- кредитування проводиться в гривні без валютних застережень

-- немає необхідності нотаріального оформлення договору

-- без довідки про доходи

Варто відзначити, що автомобілі бренду KIA мають не тільки сучасний та привабливий зовнішній вигляд, але і відрізняються високим рівнем безпеки та надійності, а також багатою комплектацією навіть у базових версіях.

Компанія АІС пропонує максимум переваг для клієнта:

--  Можливість придбати авто в кредит або лізинг. **

--  Можливість вигідно продати свій старий автомобіль за програмою Трейд-Ін і в той же день виїхати додому на тільки що придбаному авто з Кореї.

--  Купити авто з пробігом в АІС можна без будь-яких початкових грошових вкладень, якщо поєднати послуги трейд-ін та автокредит! Сума викупу за Вашу машину автоматично зарахується в якості першого внеску за автомобіль, що купується.

--  Покупці юридичні особи отримують повне відшкодування ПДВ.

--  Кожен Клієнт має можливість отримати страхову гарантію від поломок, сума відповідальності - 85 000 гривен. ****

--  Пропоновані до покупки автомобілі мають загальну агрегатну та кузовну базу з аналогами в ЄС та Україні, що суттєво спростить для майбутніх власників їх подальше сервісне обслуговування.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день в мережі АІС, також діють і інші вигідні кредитні програми! Купити авто з пробігом з Кореї можна в Кредит без першого внеску, застави та додаткових платежів. *** Так, можна не платити за послуги нотаріуса, за оформлення кредиту, за СТРАХУВАННЯ КАСКО І ЖИТТЯ.

Клієнт має можливість обирати між численними кредитними пропозиціями, до 90% кредитних заявок покупців задовольняються банками. Детальні умови кредитування можна уточнити на сайтах банків-партнерів. У торгових центрах АІС можна отримати розрахунки по платежах та подати заявки на отримання кредиту.

Нагадаємо, що в мережі АІС, також до покупки доступні і такі бренди та моделі авто з Кореї як: Hyundai Santa Fe, Hyundai  Tucson/IX35; Hyundai Sonata, Hyundai Grandeur, Hyundai Elantra. А також, авто з США: Volkswagen Jetta, Honda CR-V, Mazda 3, Mazda 6. Крім того, в мережі представлений широкий вибір офіційних авто викуплених в Україні.

Загальний склад один з найбільших в Україні та налічує понад 200 автомобілів з пробігом.

Всі автомобілі доступні для огляду і тест-драйву в торгових центрах АІС в містах: Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Суми, Харків, Чернігів, Черкаси.

Більше інформації про пропоновані автомобілі з пробігом на сайті https://autotrade.com.ua/.

Додаткову інформацію можна отримати за інформаційної лінії AIS AutoTrade 00-800-50-79-50 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів українських операторів зв'язку).

* Вказана сума кредитного платежу в день, при покупці KIA K5 2014 р.в. (двигун-2.0 газ, АКПП, пробіг - 189000 км) вартістю 266 000 грн, при першому внеску 60% та терміні кредитування 7 років. Разова комісія банку - 1,99% від суми кредиту (включається в суму кредиту) / * за рахунок коштів Позичальника). Кредитує АТ «КБ ГЛОБУС», Ліцензія № 240, видана НБУ 21.01.2019р. Обов'язково страхується цивільна відповідальність і КАСКО.

** Вказана мінімальна ціна за одиницю товару за станом на 18 жовтня 2021р.! Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.

*** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерах і умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у продавця.

**** Страхові послуги надає страхова компанія СК «ВУСО». Не більше 15 000 км пробігу.