0 800 50 79 50Передзвоніть мені
2020-07-06

Купити авто з пробігом в кредит можна з оплатою від 64 грн. на добу.

Купівля автомобіля в кредит раніше була доступна тільки клієнтам автосалонів, що пропонують нові автомобілі. АІС в черговий раз зламав правила і стереотипи авторинку і зробив покупку вживаного авто в кредит доступною, легкою і масовою. Більше 60% продажів автомобілів з пробігом в АІС відбувається за допомогою кредитних угод. При цьому умови і ставки в більшості випадків навіть вигідніше, ніж при покупці нових автомобілів, а частка позитивних рішень від банків перевищує 90%, при тому, що перелік необхідних документів для отримання кредиту мінімальний.

Так, наприклад, мінімальні щоденні платежі при покупці в кредит, в залежності від обраної моделі, першого внеску і терміну кредитування складуть*:

KIA MORNING - від 64 грн. на добу.

CHEVROLET CRUZE - від 69 грн. на добу.

KIA RIO - від 73 грн. на добу.

VOLKSWAGEN JETTA - від 73 грн. на добу.

FORD FOCUS - від 78 грн. на добу.

HYUNDAI ELANTRA - від 79 грн. на добу.

HONDA CRV - від 85 грн. на добу.

MAZDA 3 - від 92 грн. на добу.

HYUNDAI TUCSON - від 97 грн. на добу.

VOLKSWAGEN TIGUAN - від 101 грн. на добу.

KIA SPORTAGE - від 121 грн. на добу.

Всі вище перераховані автомобілі - власний імпорт з Кореї і США. До покупки пропонуються автомобілі 2009-2017 року випуску, з пробігом від 41 тис. км. до 250 тис. км., як з бензиновими, так і дизельними двигунами. Всі автомобілі з автоматичною трансмісією і тільки з багатим опціональним оснащенням. Серед інших переваг покупки автомобіля з пробігом в АІС, які не пропонує жодна компанія:

1) Мінімальний внесок, який необхідний для покупки починається з 10%, що робить придбання автомобіля доступним для широкого кола автолюбителів.

2) Одні з найдоступніших цін серед автомобілів з аналогічною комплектацією і роком випуску! Діапазон цін становить від 210 тис. грн. до 550 тис. грн.

3) Найбільший склад автомобілів з пробігом в Україні.

4) Пропонується цілий ряд кредитних програм таких банків, як Кредобанк, Глобус, Ощадбанк.

Умови кредитування одні з найвигідніших на ринку, клієнт має можливість обирати між численними кредитними пропозиціями. Детальні умови кредитування можна уточнити на сайтах банків-партнерів. У торгових центрах АІС можливо отримати розрахунки по платежах і подати заявки на отримання кредиту.

5) Є можливість покупки в трейд-ін (обмін вашого б / у авто на пропонований нами), а покупці юридичні особи отримують повне відшкодування ПДВ.

Всі автомобілі розмитнені, сертифіковані і доступні до покупки в торговельних центрах АІС по всій Україні. Відзначимо, що АІС закуповує старі автомобілі, тільки у офіційних представників заводів-виробників в хорошому та відмінному стані.

Всі автомобілі доступні для тест-драйву.

Дізнатися докладніше про пропоновані автомобілі і умови придбання можна по телефону 0800-50-79-50 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України) або на сайті AIS Autotrade.

* Послуги кредитування здійснюються банками-партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм кредитування уточнюйте у Продавця або на сайтах банків: https://globusbank.com.ua, https://kredobank.com.ua, https://www.oschadbank.ua. Сума платежу по кредиту в день розрахована виходячи з мінімальної вартості автомобіля за станом на 01.07.2020г., першого внеску 50% і терміну кредитування 7 років.
** Вказана мінімальна і максимальна ціна за одиницю товару за станом на 01 липня 2020 року. Залежно від обраного автомобіля ціни можуть відрізнятися відповідно до року випуску, пробігу і комплектації. Ціни змінюються щодня в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі. Для отримання повної інформації звертайтеся до продавця.